Neliöväännintappi, metrinen, ⌀ d = 8 mm WC/C
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Profiilipitimille nro 293020 − 293026; 293070 – 293076; 293030; 293033.
Rakenne
Korkean suorituskyvyn pinnoitteella (volframikarbidi/hiili). Optimoitu leikkuusärmän geometria (onttokourumainen) profiilin viimeistelyyn ruostumattomissa teräksissä.
Käyttödata
Profiilien valmistukseen yhdellä ainoalla työvaiheella.
Huomautus
- Erikoiskoot ja erikoisprofiilit pyynnöstä.
- Yksityiskohtaiset sovellusohjearvot löytyvät ToolScout-sovelluksestamme.
Tekniset tiedot
| L1 | 18 mm |
|---|---|
| ⌀ d | 8 mm |
| Profiili | Nelikanta |
| Pinnoite | WC/C |
| Tuotetyyppi | Ura- ja profiililiitostyökalu |
| L | 11 mm |
| Toleranssi | + 0,08 ... + 0,1 mm |
| Profiili | Neliö |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Syöttö f ruostumattomalle teräkselle < 900 n/mm2 | 0,06 mm |
| Avaimenväli | 5 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 293051 |
|---|---|
| EAN | 4067263013846 |