Katkaisutyökalun pidin, vasen 20/3 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Valmistettu erittäin lujasta työkaluteräksestä (> 1300 N/mm2). Yhdessä vaihtoterien kuperan kiinnityksen kanssa saavutetaan maksimaalinen vakaus aksiaalisia ja radiaalisia leikkausvoimia vastaan, mikä tuottaa huomattavasti paremman pinnanlaadun ja tuottavuuden.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | kyllä |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Tuotetyyppi | Teräpidin |
| Varren tyyppi | Puristinpidin |
| Uran leveys w | 3 mm; 3 mm; 3 mm |
| Ruuvit | 279815 6 (TX25; 6 Nm) |
| Kokonaispituus l | 125 mm |
| Varren leveys b | 20 mm |
| Pistosyvyys tmax | 9 mm |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | kyllä |
| Pään pituus l1 | 33 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 21,5 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G27375120/3 |
|---|---|
| EAN | 4045197484178 |