LOGIQFGRIP-kiristysvarsi 25 mm 25 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
TANGFGRIP-teränpitimiin nro 273610, 273611 ja 273614.
Käyttötiedot
Katkaisuun ja uransorvaukseen.
Huomautus
Jäähdytysnesteen siirto kiristysakselille G 1/8" -letkuliitännän kautta tai suoraan sopivien ISCAR-merkkisten peruspitimien kautta.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Tuotetyyppi | Puristinpidin |
| Sarja | LOGIQ F GRIP |
| Oah | 95 mm |
| Lb | 73 mm |
| Cutdia | 120 mm |
| Valmistajan merkintä | TGTBQ 25L-D120-JHP-MC |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G27360525 |
|---|---|
| EAN | 7291075462012 |