TANGFGRIP-teränpidin
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kiristysvarsiin nro 273600 – 273605.
Rakenne
Ilman sisäistä jäähdytystä.
Huomaa
Asennusavain nro 279955 on tilattava erikseen.
Soveltuu taulukon käyttöön
LOGIPFGRIP
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teräpidin |
|---|---|
| Käyttö | Neutraali |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Varren malli | Teräpidin |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei; ei; ei |
| Enintään työkappaleen ⌀:lle | 42 mm |
| Uran leveys w | 3.05 mm |
| Sarja | TANGFGRIP; TANGFGRIP; TANGFGRIP |
| Sarja | TANGFGRIP; TANGFGRIP; TANGFGRIP |
| Varren tyyppi | Kääntöteränpidin; Kääntöteränpidin; Kääntöteränpidin |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Ulkoneva pituus | 21 mm |
| Cutdia | 42 mm |
| Kokonaispituus | 32 mm |
| Valmistajan merkintä | TGAQ D42-3-2Z |
| Varren malli | Teräpidin |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 273610 |
|---|---|
| EAN | 7291075456585 |