LOGIQFGRIP-kiristysakseli
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
TANGFGRIP-teränpitimiin nro 273610, 273611 ja 273614.
Käyttötiedot
Katkaisuun ja uransorvaukseen.
Huomautus
Jäähdytysnesteen syöttö kiristysakselille G 1/8" letkuliitännän kautta tai suoraan sopivien ISCAR-merkkisten peruspidikkeiden kautta.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Tuotetyyppi | Puristinpidin |
| Sarja | LOGIQ F GRIP |
| Oah | 40 mm |
| Lb | 35 mm |
| Cutdia | 42 mm |
| Valmistajan merkintä | TGTBQ 25R-D42-JHP-MC |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 273600 |
|---|---|
| EAN | 7291075462050 |