TANGFGRIP-teränpidin
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kiinnitysvarsiin nro 273600 – 273605.
Huomio
Asennusavain nro 279955 tilattava erikseen.
Soveltuu taulukkokäyttöön
LOGIPFGRIP
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
|---|---|
| Käyttö | Neutraali |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren malli | Teränpidin |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei; ei; ei |
| Enintään työkappaleen ⌀:lle | 52 mm |
| Uran leveys w | 2 mm |
| Sarja | TANGFGRIP; TANGFGRIP; TANGFGRIP |
| Sarja | TANGFGRIP; TANGFGRIP; TANGFGRIP |
| Varren tyyppi | Kääntöteränpidin; Kääntöteränpidin; Kääntöteränpidin |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Ulkoneva pituus | 26 mm |
| Cutdia | 52 mm |
| Kokonaispituus | 50 mm |
| Valmistajan merkintä | TGAQ D52-2-2Z-JHP |
| Varren malli | Teränpidin |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 273611 |
|---|---|
| EAN | 7291075404043 |