TANGFGRIP-teräpidin neutraali
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kiinnitysvarsi nro 273600–273605.
Huomaa
Asennusavain nro 279955 on tilattava erikseen.
Soveltuu taulukkokäyttöön
LOGIPFGRIP
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teräpidin |
|---|---|
| Käyttö | Neutraali |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren malli | Teräpidin |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei; ei; ei |
| Enintään työkappaleen ⌀:lle | 120 mm |
| Uran leveys w | 3.05 mm |
| Sarja | PIHTIKAHVA; PIHTIKAHVA; PIHTIKAHVA |
| Sarja | TANGFGRIP; TANGFGRIP; TANGFGRIP |
| Varren tyyppi | Kääntöteränpidin; Kääntöteränpidin; Kääntöteränpidin |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Ulkoneva pituus | 60 mm |
| Cutdia | 120 mm |
| Kokonaispituus | 90.5 mm |
| Valmistajan merkintä | TGAQ D120-3-4Z-JHP |
| Varren malli | Teräpidin |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 273614 |
|---|---|
| EAN | 7291075404074 |