LOGIQFGRIP-kiristysvarsi
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
TANGFGRIP-teränpitimiin nro 273610, 273611 ja 273614.
Käyttötiedot
Katkaisuun ja uransorvaukseen.
Huomautus
Jäähdytysnesteen syöttö kiristysakseliin G 1/8 tuuman letkuliitännän kautta tai suoraan sopivien ISCAR-merkkisten peruspitimien kautta.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Tuotetyyppi | Puristinpidin |
| Sarja | LOGIQ F GRIP |
| Oah | 50 mm |
| Lb | 42 mm |
| Cutdia | 52 mm |
| Valmistajan merkintä | TGTBQ 20R-D52-JHP-MC |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 273602 |
|---|---|
| EAN | 7291075461954 |