Kulmajyrsin 90° reiällä 63/6 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kulmajyrsin, jossa epätasainen teräväli tasaista työstöä varten.
Ilman sisäistä jäähdytystä.
Huomautus
Käytä GARANT-momenttiruuvimeisseliä TQ nro 211750 koko 5,0 yhdessä terän nro 674252 koko 15IP kanssa.
Tekniset tiedot
| Jyrsinkäyttö | Kulmajyrsintä |
|---|---|
| Varren malli | reiällä; reiällä; reiällä |
| Asetuskulma κ | 90 astetta |
| Tuotetyyppi | Kulmajyrsin |
| Usp1 | 90° porausreiällä |
| Hammastusjako | Epäsäännöllinen |
| Kokonaispituus ltot | 40 mm |
| Sopivat kääntöterät | AP.. 16..; AP.. 16..; AP.. 16.. |
| Halkaisija ⌀ | 63 mm |
| Terien lukumäärä z | 6 |
| Kiinnitysreiän ⌀ | 22 mm |
| Vapaa pituus | 40 mm |
| Ruuvipakkaus vaihtoterille | 219812 (15IP; 5,0 Nm) |
| Varren tyyppi | reiällä; reiällä; reiällä |
| Varren mitat | 22; 22; 22 |
| Sopivat kääntöterät | AP.. 16..; AP.. 16..; AP.. 16.. |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21571763/6 |
|---|---|
| EAN | 4062406394998 |