Vaihtoterä jyrsintään St900
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Käyttöä koskevat ohjearvot koskevat jyrsimiä nro 215705–215717: ae = 0,3×D / ap max = 7 mm.
Käyttötiedot
P
250
P
250
P
185
P
140
M
140
M
140
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä jyrsintään |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | APXT 16..08 PDSR |
| Usp2 | HB7525 |
| Laatu/tyyppi | HB7525 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | APXT 16..08 PDSR |
| Levyn paksuus | 5.76 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Syöttö fz per hammas | 0,18 mm; 0,18 mm; 0,18 mm |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.1 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Teräpalojen vapautuskulma | 11 astetta |
| Tyyppi | ST900 |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 7 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 16 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0,18 mm; 0,18 mm; 0,18 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | APXT 16..08 PDSR |
| Sopiva pidike | AP..1604 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G215732ST900 |
|---|---|
| EAN | 4045197410962 |