Jyrsintään kääntöterä Uni
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Suositusarvot käytölle koskevat jyrsimiä nro 215705–215717, ae = 0,3×D / ap max = 7 mm.
Käyttötiedot
P
250
P
250
P
185
P
140
P
110
M
140
M
140
K
140
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jyrsintään kääntöterä |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp2 | HB7520 |
| Laatu/tyyppi | HB7520 |
| Levyn paksuus | 5,76 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,2 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Teräpalojen vapautuskulma | 11 astetta |
| Tyyppi | UNI |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 7 mm |
| Korjauskerroin fz | 2,5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 16 mm |
| Sopiva pidike | AP..1604 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G215760UNI |
|---|---|
| EAN | 4045197411105 |