Vaihtoterä jyrsintään St1400
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G215744ST1400
- Varastotilanne
- 31382kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Huomautus
Ohjearvot käyttöön koskevat jyrsimiä nro 215705–215717, ae = 0,3×D / ap max = 7 mm.
Käyttötiedot
P
170
P
120
P
90
K
140
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä jyrsintään |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | APFT 160408 PDTR |
| Usp2 | HB7720 |
| Laatu/tyyppi | HB7720 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | APFT 160408 PDTR |
| Levyn paksuus | 4.76 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Syöttö fz per hammas | 0,14 mm; 0,14 mm; 0,14 mm |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.23 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Leikkuupaksuus e | 4.76 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 11 astetta |
| Tyyppi | ST1400 |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 7 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 16 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0,14 mm; 0,14 mm; 0,14 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | APFT 160408 PDTR |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G215744ST1400 |
|---|---|
| EAN | 4045197411020 |