Viistejyrsin reiällä 30
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
- Suositellut kääntöpalat viisteitykseen: nro 215720; 215724; 215728; 215744; 215758.
- Jos käytetään muita kääntöpaloja, käyttöikä ja pinnanlaatu voivat heikentyä.
- Käytä GARANT-momenttiruuvinväännintä TQ nro 211750, koko 5,0, jossa terä nro 674252, koko 15IP.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Viistejyrsin |
|---|---|
| Usp1 | reiällä |
| Varren malli | reiällä |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Kokonaispituus ltot | 50 mm |
| Sopivat kääntöterät | AP.. 1604.. |
| Kääntöteräpalojen lukumäärä | 6 |
| Kiinnitysreiän ⌀ | 27 mm |
| Kulma γ | 30 astetta |
| Mahdollinen viisteleveys b | 26,5 mm |
| Mahdollinen viisteen leveys h | 15.1 mm |
| Suurin ⌀ d1 | 84.6 mm |
| Pienin ⌀ d | 35 mm |
| Mahdollinen viisteleveys l | 30 mm |
| Hammassyöttö hmax:ssa | 0.2 mm |
| Tehollinen leikkuusärmien määrä zeff | 3 |
| Leikkuupituus | 15.1 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21570030 |
|---|---|
| EAN | 4045197410511 |