Vaihtoterät jyrsintään Alu
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Käytön ohjearvot koskevat jyrsimiä nro 215705–215717, ae = 0,3×D / ap max = 7 mm.
Käyttötiedot
N
700
N
500
N
350
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vaihtoterät jyrsintään |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp2 | HU7710 |
| Laatu/tyyppi | HU7710 |
| Levyn paksuus | 5.05 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Syöttö fz per hammas | 0,18 mm; 0,18 mm; 0,18 mm |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.05 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Teräpalojen vapautuskulma | 11 astetta |
| Tyyppi | ALU |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 7 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 16 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0,18 mm; 0,18 mm; 0,18 mm |
| Sopiva pidike | AP..1604 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G215728ALU |
|---|---|
| EAN | 4045197410948 |