Vaihtoterä jyrsintään Uni
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Käytön ohjearvot koskevat jyrsimiä nro 215705–215717, ae = 0,3×D / ap max = 7 mm.
Käyttötiedot
P
295
P
190
P
170
H
55
H
40
P
125
P
80
M
170
M
140
K
140
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä jyrsintään |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp2 | HB7525 |
| Laatu/tyyppi | HB7525 |
| Levyn paksuus | 4.76 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.2 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Leikkuupaksuus e | 4.76 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 10 astetta |
| Tyyppi | UNI |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 7 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 16 mm |
| Suurin syöttö, vaihtoterälevy seks | 16 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G215758UNI |
|---|---|
| EAN | 4067263499534 |