jyrsintään tarkoitettu vaihtoterä Uni
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Käyttöä koskevat ohjearvot ovat voimassa jyrsimiin nro 215705–215717, ae = 0,3×D / ap max = 7 mm.
Käyttötiedot
N
220
P
290
P
160
P
140
P
110
P
70
M
160
M
150
K
150
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | jyrsintään tarkoitettu vaihtoterä |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | APKT 1604 PDER |
| Usp2 | HBM025 |
| Laatu/tyyppi | HBM025 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | APKT 1604 PDER |
| Levyn paksuus | 5.76 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Pinnoite | pinnoitettu |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.05 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Leikkuupaksuus e | 5.76 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 11 astetta |
| Tyyppi | UNI |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 7 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 16 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | APKT 1604 PDER |
| Pinnoite | pinnoitettu |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G215764UNI |
|---|---|
| EAN | 4067263982050 |