Jyrsintään tarkoitettu teräpala St1400
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Käyttösuositusarvot koskevat jyrsimiä nro 215705–215717, ae = 0,3×D / ap max = 7 mm.
Käyttötiedot
P
380
P
265
P
220
P
210
P
195
M
270
M
170
K
170
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jyrsintään tarkoitettu teräpala |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | APMX 16..12 TR |
| Usp2 | HB7515 |
| Laatu/tyyppi | HB7515 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | APMX 16..12 TR |
| Levyn paksuus | 5.76 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0,14 mm; 0,14 mm; 0,14 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 11 astetta |
| Tyyppi | ST1400 |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 7 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 16 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0,14 mm; 0,14 mm; 0,14 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | APMX 16..12 TR |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | APMX 16..12 TR |
| Musta | HB7515 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G215746ST1400 |
|---|---|
| EAN | 4045197938176 |