90° kulmajyrsin reiällä 160/10 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kulmajyrsin, jossa epätasainen teräväli jouhevaa työstöä varten.
Huomautus
GARANT-momenttiruuviavain TQ nro 211750 koko 5,0 käytettävä terän nro 674252 koko 15IP kanssa.
Rakenne
Kiinnityksiin DIN 2079:n mukaan, 4 lisäkiinnitysreiällä. Teknisistä syistä ilman sisäistä jäähdytystä.
Rakenne
Kulmajyrsin, jossa epätasainen teräväli tasaista työstöä varten.
Huomautus
GARANT-momenttiruuvimeisseli TQ nro 211750 koko 5,0 käytettävä yhdessä terän nro 674252 koko 15IP kanssa.
Tekniset tiedot
| Jyrsinkäyttö | Kulmajyrsintä |
|---|---|
| Varren malli | reiällä |
| Asetuskulma κ | 90 astetta |
| Tuotetyyppi | Kulmajyrsin |
| Usp1 | 90° porareiällä |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Hammastusjako | Epäsäännöllinen |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Kokonaispituus ltot | 63 mm |
| Sopivat kääntöterät | AP.. 16.. |
| Halkaisija ⌀ | 160 mm |
| Terien lukumäärä z | 10 |
| Kiinnitysreiän ⌀ | 40 mm |
| Vapaa pituus | 63 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G215715160/10 |
|---|---|
| EAN | 4045197410696 |