Kulmajyrsin 90° Lyhyt Weldon-varsi 40/4 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kulmajyrsin, jossa epätasainen teräväli tasaisempaa työstöä varten.
Huomautus
GARANT-momenttiruuvimeisseli TQ nro 211750 koko 5,0 käytettävä terän nro 674252 koko 15IP kanssa.
Tekniset tiedot
| Jyrsinkäyttö | Kulmajyrsintä |
|---|---|
| Varren malli | Weldon-varsi |
| Asetuskulma κ | 90 astetta |
| Tuotetyyppi | Kulmajyrsin |
| Usp1 | 90° lyhyt Weldon-varrella |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Hammastusjako | Epäsäännöllinen |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Varren halkaisija ds h6 | 32 mm |
| Kokonaispituus ltot | 115 mm |
| Sopivat kääntöterät | AP.. 16.. |
| Halkaisija ⌀ | 40 mm |
| Terien lukumäärä z | 4 |
| Ulkonemispituus l1 | 55 mm |
| Ruuvipakkaus vaihtoterille | 219812 (15IP; 5,0 Nm) |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21570540/4 |
|---|---|
| EAN | 4045197410573 |