GARANT Softcut HSI, karkea jako, reiällä 50/4 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Hyvä tasapaino yksilöllisen työkalugeometrian ansiosta. Erittäin vakaa vaihtopalarakenne optimaalista syöttöä varten. Vaihtopala kiinnitetään erikoisruuvilla, jolla on korkea leikkauslujuus.
Käyttöarvot
Erinomaiseen pinnanlaatuun. Jäysteetön jyrsintä.
Huomautus
Tarkkoja 90° kulmia varten valitse ap = 8 mm.
Jotta kaikkia 4 leikkuusärmää voidaan käyttää, vaihtopala on aina käännettävä ilmoitettuun suuntaan (vastapäivään).
GARANT-momenttiruuvitaltta TQ nro 211750 koko 3,0 käytetään terän nro 674252 koko 15IP kanssa.
Tekniset tiedot
| Jyrsinkäyttö | Kulmajyrsintä |
|---|---|
| Varren malli | reiällä |
| Asetuskulma κ | 90 astetta |
| Tuotetyyppi | Kulmajyrsin |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Hammastusjako | epäsäännöllinen |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Kokonaispituus ltot | 40 mm |
| Sopivat kääntöterät | SO.. 1205.. |
| Suurin sahaussyvyys ap max | 10 mm |
| Halkaisija ⌀ | 50 mm |
| Terien lukumäärä z | 4 |
| Kiinnitysreiän ⌀ | 22 mm |
| Vapaa pituus | 40 mm |
| Sarja | Softcut®; Softcut®; Softcut® |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21485550/4 |
|---|---|
| EAN | 4045197549891 |