Vaihtoteräpalat jyrsintään Alu
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Vahvistettu paksuus erittäin korkeisiin työstövaatimuksiin. Kulutussuoja modernilla pinnoitteella.
Huomautus
Ohjearvot ae = 0,3×D.
Käyttötiedot
N
700
N
700
N
650
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jyrsimisen vaihtoteräpalat |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | SOET 120508 PDER |
| Usp2 | HU7810 |
| Laatu/tyyppi | HU7810 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SOET 120508 PDER; SOET 120508 PDER; SOET 120508 PDER |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| Syöttö fz per hammas | 0,2 mm |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,05 mm |
| Kulmasäde | 0,8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| Leikkuupaksuus e | 5,56 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 15 astetta |
| Tyyppi | ALU |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 10 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 10 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0,2 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SOET 120508 PDER; SOET 120508 PDER; SOET 120508 PDER |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SOET 120508 PDER; SOET 120508 PDER; SOET 120508 PDER |
| Sarja | Softcut® |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G214862ALU |
|---|---|
| EAN | 4045197608635 |