Jyrsintään tarkoitettu teräpala Uni
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Vahvistettu paksuus erittäin korkeisiin työstövaatimuksiin. Suoja kulumista vastaan modernilla pinnoitteella.
Huomautus
Ohjearvot ae = 0,3×D.
Käyttötiedot
P
260
P
240
P
190
P
120
P
110
M
90
M
70
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jyrsintään tarkoitettu teräpala |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | SOMT 120508 PDER |
| Usp2 | HB7520 |
| Laatu/tyyppi | HB7520 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SOMT 120508 PDER; SOMT 120508 PDER; SOMT 120508 PDER |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| Leikkuupaksuus e | 5,56 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 15° |
| Tyyppi | UNI |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 6 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 10 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SOMT 120508 PDER; SOMT 120508 PDER; SOMT 120508 PDER |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SOMT 120508 PDER; SOMT 120508 PDER; SOMT 120508 PDER |
| Sarja | Softcut® |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G214885UNI |
|---|---|
| EAN | 4045197550675 |