Teräpalat jyrsintään Inox
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Vahvistettu paksuus erittäin korkeisiin työstövaatimuksiin. Kulutussuoja nykyaikaisella pinnoitteella.
Huomautus
Ohjearvot ae = 0,3×D.
Käyttötiedot
M
120
M
100
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teräpalat jyrsintään |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | SOMT 120504 PDER |
| Usp2 | HB7630 |
| Laatu/tyyppi | HB7630 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SOMT 120504 PDER; SOMT 120504 PDER; SOMT 120504 PDER |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| Syöttö fz per hammas | 0,17 mm |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.1 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| Leikkuupaksuus e | 5,56 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 15 astetta |
| Tyyppi | Ruostumaton teräs |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 6 mm |
| Korjauskerroin fz | 2,5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 10 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0,17 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SOMT 120504 PDER; SOMT 120504 PDER; SOMT 120504 PDER |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SOMT 120504 PDER; SOMT 120504 PDER; SOMT 120504 PDER |
| Sarja | Softcut® |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G214874INOX |
|---|---|
| EAN | 4045197716422 |