Jyrsintään tarkoitetut vaihtoterät Inox
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Vahvistettu paksuus erittäin vaativiin työstöolosuhteisiin. Kulutussuoja modernilla pinnoitteella.
Huomautus
Ohjearvot: ae = 0,3×D.
Käyttötiedot
M
120
M
100
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jyrsintään tarkoitetut vaihtoterät |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | SOMT 120504 PDER |
| Usp2 | HB8630 |
| Laatu/tyyppi | HB8630 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SOMT 120504 PDER; SOMT 120504 PDER; SOMT 120504 PDER |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| Syöttö fz per hammas | 0,17 mm |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.1 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| Leikkuupaksuus e | 5.56 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 15 astetta |
| Tyyppi | INOX |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 6 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 10 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0,17 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SOMT 120504 PDER; SOMT 120504 PDER; SOMT 120504 PDER |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SOMT 120504 PDER; SOMT 120504 PDER; SOMT 120504 PDER |
| Sarja | Softcut® |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G214877INOX |
|---|---|
| EAN | 4045197747921 |