Hylsysarja 1/4; 1/2 tuuman nelikanta 43 osaa 43 43
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kiinnitys-/liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkonelikannat standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkoisille kuusiokantaruuville/muttereille, kierre M2–M20.
Kuusiokoloruuville, kierre M4–M18.
Toimitussisältö taulukon mukaisesti
1/4 tuuman kuusiokantahylsyt: 11 kpl, nro 631020, koot 4; 4,5; 5; 5,5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 13
1/2 tuuman 12-kantahylsyt: 13 kpl, nro 64212013, koot 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 24; 27; 30; 32
1/4 tuuman kuusiokantaiset ruuvaushylsyt: kutakin 3 kpl, nro 631720, koot 3; 4; 5
1/2 tuuman kuusiokantaiset ruuvaushylsyt: 5 kpl, nro 643220, koot 6; 8; 10; 12; 14
1/4 tuuman T-kahva: 1 kpl, vastaava nro 633029
1/2 tuuman T-kahva: 1 kpl, nro 641320, koko 295
1/4 tuuman liukukahva: 1 kpl, nro 632840, koko 1/4
1/4 tuuman jatkot: 2 kpl, nro 632420, koot 50; 150
1/2 tuuman jatkot: 2 kpl, nro 641020, koot 130; 255
Kardaaninivel 1/4 tuumaa: 1 kpl, nro 633520, koko 1/4
Kardaaninivel 1/2 tuumaa: 1 kpl, nro 641620, koko 1/2
1/4 tuuman räikkäväännin: 1 kpl, nro 632090, koko 1/4
1/2 tuuman räikkäväännin: 1 kpl, nro 640190, koko 1/2
Säilytys: ABS-muovilaatikko
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
|---|---|
| Pakkaus | ABS-muovilaatikko |
| Pituus | 507 mm |
| Leveys | 227 mm |
| Korkeus | 62 mm |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/4 tuumaa |
| Vetoprofiili | 6-kulmahylsyavain; 12-kulmahylsyavaimet; kuusiokoloavain; 6-kulmahylsyavain; 12-kulmahylsyavaimet; kuusiokoloavain; 6-kulmahylsyavain; 12-kulmahylsyavaimet; kuusiokoloavain |
| Kuusiokoloavaimen avainvälikokoalue | 3–14 mm |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/4 tuumaa |
| Avaimen välin alue, kuusiokantahylsyavain | 4–13 mm |
| Osien lukumäärä | 43 |
| Avainvälin alue 12-kulmaiselle hylsyavaimelle | 13–32 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G63003843 |
|---|---|
| EAN | 4062406230166 |