SIMPLEX-kenkäsaran varsi, varaosa
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
SIMPLEX-kenkävasaroihin nro 752800 / 752900 / 753100 / 753200 / 753300.
Rakenne
Puinen varsi, hienohiottu ja lakattu pinta.
Sopii
SIMPLEX-kenkäsaraan nro 752800 / 752900 / 753100 / 753200 / 753300.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Varsi |
|---|---|
| Varren pituus | 260 mm |
| Sarja | SIMPLEX |
| Materiaali | puu |
| Pään ⌀:lle | 30 mm |
| Paino | 65 g |
| Valmistajan merkintä | SIMPLEX |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 753400 |
|---|---|
| EAN | 4030618301455 |