CLEANING Tower H-muoto, varusteltu, liikuteltava L L
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
Modulaarinen siivoustorni suoraan pääsyyn siivousvälineisiin. CLEANING Tower H-muoto asymmetrinen on täysin varusteltu 2 materiaalinkerääjällä ja paperirullanpitimellä.
Kaikissa ulkoseinissä ja väliseinässä on rei’itetyt paneelit kaikilla sivuilla, □ 9×9 mm 37 mm jaolla, lisävarusteiden kiinnittämiseen rei’itettyihin paneeleihin sekä Easyfix-koukkuihin ja -pitimiin. Antrasiitinvärinen lisäosa siivouspiktogrammilla mahdollistaa nopean havainnollistamisen. Lisävarusteena lukittavat ovet mahdollistavat turvallisen säilytyksen. Ovea ei voi yhdistää paperirullanpitimen kanssa.
Maalaus
Kaksivärinen jauhemaalattu, hopea yhdistettynä antrasiittiin RAL 7016.
Ei konfiguroitavissa.
Toimitussisältö
CLEANING Tower nro 987103 koko L; 2 kpl nro 987110 koko 45; 1 kpl nro 955499 koko W1.
4 kääntyvällä pyörällä ⌀ 125 mm, joista 2 pysäköintijarrulla.
Huomautus
Sopivat paperikuivausliinat löytyvät nro 089103 koko W, 089105 koko W, 089127 koko W Hoffmann-luettelosta osa 2 tai eShopistamme.
Tekniset tiedot
| Tehokas syvyys | 180/ 330 mm |
|---|---|
| Sisäleveys | 690 mm |
| Syvyys | 750 mm |
| Leveys | 750 mm |
| Paino | 115 kg |
| Korkeus | 2290 mm |
| Nostokyky | 150 kg |
| ⌀ pyörä | 125 mm |
| Sarja | CLEANING Tower UNI Line |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G987123L |
|---|---|
| EAN | 4062406588946 |