CLEANING Tower H-muoto, varusteltu, kiinteä L L
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
Modulaarinen puhdistustorni puhdistuslaitteiden suoraan saatavuuteen. Epäsymmetrinen CLEANING Tower H-muoto on täysin varusteltu 2 materiaalinkerääjällä ja paperirullatelineellä.
Kaikissa ulkoseinissä ja väliseinässä on kaikilla sivuilla rei’itetyt paneelit (□ 9×9 mm, 37 mm jaolla) rei’itettyjen paneelien tarvikkeiden sekä Easyfix-koukkujen ja -pidikkeiden kiinnittämistä varten. Antrasiitinvärinen lisäosa puhdistuskuvapiktogrammilla mahdollistaa nopean havainnollistamisen. Lisävarusteena lukittavat ovet mahdollistavat turvallisen säilytyksen. Ovea ei voi yhdistää paperirullatelineen kanssa.
Maalaus
Kaksivärinen jauhemaalattu, hopea yhdistettynä antrasiittiin RAL 7016.
Ei konfiguroitavissa.
Toimitussisältö
CLEANING Tower nro 987102, koko L; 2 kpl nro 987110, koko 45; 1 kpl nro 955499, koko W1.
Huomautus
Sopivat paperikuivauspyyhkeet löytyvät Hoffmann-luettelosta osa 2 tai eShopistamme: nro 089103 koko W, 089105 koko W, 089127 koko W.
Tekniset tiedot
| Tehokas syvyys | 180/ 330 mm |
|---|---|
| Sisäleveys | 690 mm |
| Syvyys | 750 mm |
| Leveys | 750 mm |
| Paino | 115 kg |
| Korkeus | 2140 mm |
| Nostokyky | 150 kg |
| Sarja | CLEANING Tower UNI Line |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G987122L |
|---|---|
| EAN | 4062406588939 |