Adapterikaapeli valaisinlaitteelle Us/2
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Adapterikaapeli teollisuuspistotulpalla ja maadoitetulla pistotulpallaSopii tuotteille
Nro 928600, 928602, 928608, 928620, 928630.
Rakenne
3-napainen adapterikaapeli, pituus 2 m, teollisuusliittimellä ja maadoitetulla liittimellä.
Huomautus
Adapterikaapelia saa käyttää vain valaisinyksiköiden jännitesyöttöön.
Suurin sallittu kuormitus 3,6 kW.
Rakenne
USA-versio.
Sopii
Nro 928600, 928602, 928608, 928620, 928630.
Malli
3-napainen adapterikaapeli, pituus 2 m, teollisuuspistotulpalla ja suojamaadoitetulla pistokkeella.
Huomautus
Adapterikaapelia saa käyttää vain valaisinlaitteiden jännitesyöttöön.
Suurin sallittu kuormitus 3,6 kW.
Tekniset tiedot
| Liitäntätyyppi, tulo | GST-pistokekiinnitys; B |
|---|---|
| Nimellisjännite | 125 V |
| Virtakytkin | ei |
| Virtatyyppi | AC |
| Nimellisvirta | 15 A |
| Kuvaus | Sovitinkaapeli, teollisuuspistoke ja sukopistoke |
| Kaapelin pituus | 2 m |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G928640US/2 |
|---|---|
| EAN | 2050002064546 |