Adapterikaapeli valaisinlaitteelle Dk/2
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Adapterikaapeli teollisuuspistotulpalla ja maadoitetulla pistotulpallaSopii
Nro 928600, 928602, 928608, 928620, 928630.
Rakenne
3-napainen adapterikaapeli, pituus 2 m, teollisuuspistokkeella ja maadoitetulla pistokkeella.
Huomautus
Adapterikaapelia saa käyttää vain valaisinyksiköiden jännitesyöttöön.
Suurin sallittu kuormitus 3,6 kW.
Rakenne
tanskalainen malli.
Sopii
Nro 928600, 928602, 928608, 928620, 928630.
Malli
3-napainen adapterikaapeli, pituus 2 m, teollisuuspistotulpalla ja suojamaadoitetulla pistokkeella.
Huomautus
Adapterikaapelia saa käyttää vain valaisinlaitteiden jännitesyöttöön.
Suurin sallittu kuormitus 3,6 kW.
Tekniset tiedot
| Liitäntätyyppi, tulo | K |
|---|---|
| Nimellisjännite | 250 V |
| Virtakytkin | ei |
| Virtatyyppi | AC |
| Nimellisvirta | 16 A |
| Kuvaus | Sovitinkaapeli, teollisuuspistoke ja sukopistoke |
| Ulostulon liitintyyppi | GST-pistokytkentäjärjestelmä |
| Kaapelin pituus | 2 m |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G928640DK/2 |
|---|---|
| EAN | 4062406117580 |