Työkalukaapin runko vetolaatikoille 20×24G 800 mm
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Ulosvetolaatikot nro 931043, 931045, 931046, 931048.
Rakenne
Työkalukaapin laatikosto 24×28G, sopii ulosvetolaatikoille 20×24G. Ulosvetolaatikoiden asennukseen 25 mm:n jaolla. Laatikosto keskuslukittava tappisylinterilukolla.
Maalipinta
Vaaleanharmaa RAL 7035 jauhemaalattu.
Huomautus
Kun varustat työkalukaapin laatikostoja ulosvetolaatikoilla, varmista, että yksittäisten ulosvetolaatikoiden etukorkeuksien summa on sama kuin kaapin tehokas korkeus.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Pidä ovien kääntöalue vapaana. Pidä ovet ja ulosvetolaatikot suljettuina.
- Ulosvetolaatikot työkalujen säilytykseen.
- Hylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja kantavalla alustalla.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja käyttöturvallisessa kunnossa.
Soveltumaton käyttö
- Älä tee luvattomia muutostöitä tai muutoksia.
- Älä ylikuormita kaappia, ulosvetolaatikoita ja hyllytasoja.
- Älä seiso tai istu kaapin, ulosvetolaatikoiden tai hyllytasojen päällä.
- Älä pudota esineitä äkillisesti.
Sopii
Vetolaatikot nro 931043, 931045, 931046, 931048.
Suoritus
Työkalukaappiyksikkö 24×28G, sopii vetolaatikoille 20×24G. Vetolaatikoiden asennukseen 25 mm jaolla. Yksikkö keskitetysti lukittavissa tappisylinterilukolla.
Maalipinta
Vaaleanharmaa RAL 7035 jauhemaalattu.
Huomautus
Kun varustat työkalukaappiyksiköitä vetolaatikoilla, varmista, että yksittäisten vetolaatikoiden etukorkeuksien summa on yhtä suuri kuin kaapin hyötykorkeus.
Tekniset tiedot
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
|---|---|
| Korkeussäätö porrastettuna | 25 mm |
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Materiaalin paksuus | 1,2 mm |
| Laatikon ulosveto | Ulosvedon lukitus |
| Tuotetyyppi | Työkalukaapin runko |
| Ulosvedettävien laatikoiden tehokas leveys x tehokas syvyys (g:ssä) | 20×24G |
| Syvyys | 700 mm |
| Leveys | 600 mm |
| Syvyys g:ssä | 28 |
| Leveys G:ssä | 24 |
| Tehokas korkeus | 700 mm |
| Rullattava | ei |
| Ovet | ei |
| Laatikoiden määrä | 0 |
| #N/A | 700 mm |
| Ovien määrä | 0 |
| Elektroninen lukitusjärjestelmä – voidaan konfiguroida uudelleen | kyllä |
| Ulosvedettävien hyllyjen lukumäärä | 0 |
| Älä avaa suojusta | ei |
| Alarakenne korkeussäädettävän työpisteen alle | ei |
| Asennus työpenkkiin | Kansi lattialla seisovana |
| Sopii laatikoille, joiden tehokas leveys | 500 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, joiden tehokas leveys on g | 20 |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 24 |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 600 mm |
| Syvyys | 700 mm |
| Leveys | 600 mm |
| Paino | 34 kg |
| Korkeus | 800 mm |
| Maksimikantavuus | 4000 kg |
| Leveys G:ssä | 24 |
| Syvyys g:ssä | 28 |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G931035800 |
|---|---|
| EAN | 4062406062484 |