ESD Vario -työpöytä laatikostolla, korkeus 850 mm, ESD-levy 1500/3 mm 1500/3 mm
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Työpöytä tukevalla teräsrakenteella. Jalat 50 mm leveät, poikkituettu ja kiinnitys korkeussäädölle 25 mm jaolla. Jalat muoviliukutukien kanssa, säästää lattiaa. Mukana 1 pari kulmalevyjä jäykistykseen. Laatikostokaappi keskitetysti lukittava tappisylinterilukolla.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaalikiskoilla ja 75 kg kantavuudella. Työtaso 50 mm paksusta tilavuusjohtavasta lastulevystä. Yläpinta johtavaa HPL-laminaattia EGB 0,8 mm. Alapuoli valkoista laminaattia. 3 mm antistaattinen ABS-reunalista ympäriinsä. Sisäpuolella teräsputki vahvikeprofiilina.
Maalipinta
Runko, ulosvedettävät laatikot ja tukijalat vaaleanharmaa, RAL 7035:n kaltainen, ESD-jauhemaalattu.
Toimitussisältö
2 × jalkaosat, 1 × pari liitoslevyjä, runko laatikostolla, työtaso.
Huomautus
Keskireikä maadoituskomponentille nro 972827, koko INT2W, ESD-työtason alapinnalla. Maadoituskomponentti on tilattava erikseen.
Toimitetaan osina, koska se helpottaa kuljetusta. Toimitus ilman asennusta.
Varustelu taulukon mukaan
Ulosvedettävän laatikon etukorkeus mm: 50, 75, 100
Rakenne
Työpöytä vakaalla teräsrakenteella. Jalat 50 mm leveät, poikkituettu ja varustettu korkeudensäädön kiinnityksellä 25 mm jaolla. Jaloissa muoviset liukutuet, suojaavat lattiaa. Mukana 1 pari kulmalevyjä jäykistykseen. Laatikkoyksikkö keskuslukittava tappisylinterilukolla.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla ja 75 kg kantavuudella. Työtaso 50 mm paksua, tilavuutta ohjaavaa lastulevyä. Yläpinta johtavaa HPL-laminaattia EGB 0,8 mm. Alapinta valkoista laminaattia. Ympäriinsä 3 mm antistaattinen ABS-reunalista. Sisäpuolisella teräsputkella vahvikeprofiilina.
Maalipinta
Runko, ulosvedettävät laatikot ja tukijalat vaaleanharmaa, RAL 7035:n kaltainen, ESD-jauhemaalattu.
Toimitussisältö
2 × jalkaosat, 1 × pari liitoslevyjä, runko laatikostolla, työtaso.
Huomautus
Keskireikä maadoituskomponentille nro 972827 koko INT2W ESD-työtason alapinnassa. Maadoituskomponentti on tilattava erikseen.
Toimitetaan kokoamattomana, koska se helpottaa kuljetusta. Toimitus ilman asennusta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työpöytä |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 12×20G |
| Rakenneversio | Teräsputkirakenne |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Levyn paksuus | 50 mm |
| Työpöydän korkeus | 850 mm |
| Työpöydän/pöydän kantavuus – maksimi tasaisesti jakautunut kuorma (puulle) | 250 kg |
| Korkeus | 850 mm |
| Sarja | vario |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 12×20 |
| Laatikoiden tehokas leveys | 300 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 500 mm |
| Laatikoiden tehollinen leveys g | 12 |
| Laatikoiden tehokas syvyys g:ssä | 20 |
| Laatikoiden määrä | 3 |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Työtaso (paksuus) | 50 mm |
| Työtason pituus | 1500 mm |
| Työtaso (syvyys) | 750 mm |
| Työpöydän/pöydän kantavuus – maksimi tasaisesti jakautunut kuorma (puulle) | 250 kg |
| Laatikoston korkeus | 300 mm |
| Laatikostokaapin syvyys | 650 mm |
| Laatikoston leveys | 400 mm |
| Laatikoston tehokas korkeus | 225 mm |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9721501500/3 |
|---|---|
| EAN | 4062406573430 |