ESD-kääntötuoli, keinonahka, pyörillä, matala BLACK
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
Sähköä johtava, DIN 61340-5-1.
Malli
Istuin ja selkänoja sähköä johtavalla ESD-tekonahkaverhoilulla, mukavat ja pehmeät. Pestävä ja helppohoitoinen. Selkänoja, jossa antistaattinen muovikuori. Ristikkojalka kiillotettua alumiinia.
Kauttaaltaan sähköä johtava yhteys tyynystä ESD-rulliin/-suojatulppiin. Ergonominen pehmustetyyny lannenikamatuella ja käytännöllisillä työntökahvoilla.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työtuoli |
|---|---|
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Korkeudensäätöalue | 450 - 630 mm |
| Tuolin nostokyky | 120 kg |
| Istuinsyvyys | 470 mm |
| Istuimen leveys | 460 mm |
| Selkänojan korkeus | 580 mm |
| Istuinmateriaalin väri | musta |
| Toteutus | pyörillä |
| Korkeudensäätöalue | 450 - 630 mm |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G972680BLACK |
|---|---|
| EAN | 4016849625706 |