ESD-kääntötuoli, kangasverhoilu, pyörillä, matala BLACK
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
Sähköä johtava, DIN 61340-5-1.
Malli
Istuimessa ja selkänojassa sähköä johtava ESD-kangasverhoilu, joka on mukava, pehmeä ja hengittävä. Selkänoja, jossa antistaattinen muovikuori. Ristikkojalka kiillotettua alumiinia. Kauttaaltaan sähköä johtava yhteys tyynystä ESD-rulliin/-suojatulppiin. Ergonominen pehmustetyyny lannenikamatuella ja käytännöllisillä työntökahvoilla.
Ohje
Toimitetaan osina edullisemman rahdin vuoksi. Toimitukseen ei sisälly asennusta.
Tekniset tiedot
| Korkeudensäätöalue | 450 - 630 mm |
|---|---|
| Istuinsyvyys | 470 mm |
| Istuimen leveys | 460 mm |
| Selkänojan korkeus | 580 mm |
| Istuinmateriaalin väri | musta |
| Toteutus | pyörillä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G972690BLACK |
|---|---|
| EAN | 4016849625713 |