Kosteus- ja lämpötilamittari 608h1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tarkkaan kosteuden, lämpötilan ja kastepisteen määritykseen. Ei herkkä kondensoitumiselle. Huoltovapaa.
Min./max.-näyttö nollaustoiminnolla. Voidaan asettaa seisomaan tai ripustaa.
Käyttötiedot
Ihanteellinen huoneilmaston seurantaan.
Toimitussisältö
Sisältää pariston nro 081561 koko 6LR61 ja kalibrointipöytäkirjan.
Tekniset tiedot
| Kalibrointi | I6 |
|---|---|
| Leveys | 111 mm |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Korkeus | 90 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081561 6LR61 |
| Kalibrointi | I6 |
| Kosteuden mittausalue | 10 - 95 % |
| Lämpötilan mittausalue | 0–50 °C |
| Kosteuden virheraja | 3 % |
| Kastepisteen td mittausalue | -20 - 50 °C |
| Lämpötilan resoluutio (0–50 °C) | 0.1 °C |
| Kastepisteen td virheraja | ±0,5 (25 °C:ssa) °C |
| Syvyys | 40 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G474050608H1 |
|---|---|
| EAN | 4029547000324 |