ESD-ruuvimeisselisarja Torx®- ja kuusiokoloruuveille, 10-osainen 10
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotenumero
- G97322010
- Varastotilanne
- 26kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Tavanomaiset työkaluvalikoimat ESD-solumuovisisäkkeessä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Päällyskerros on antrasiitinvärinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö taulukon mukaisesti
ESD-solumuovisisäke, tyhjä, nro 973200 koko 973220: 1 kpl.
WERA ESD-elektroniikkaruuvimeisseli Torx®-ruuveille nro 625772 koko TX4; TX5; TX6: 1 kpl kutakin.
PB SWISS TOOLS ESD kuusiokolo-elektroniikkaruuvimeisseli nro 627495 koko 0,89; 1,5; 1,27; 2; 2,5; 3: 1 kpl kutakin.
GARANT easyPick ESD-pientarvikesäiliö nro 972312 koko 3×3/1: 1 kpl.
Malli
Yleiset työkalusarjat ESD-solumuovisisäkkeessä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitinvärinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovipehmuste |
|---|---|
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Syvyys | 300 mm |
| Laatikon täyttöaste g | 10×12 |
| Syvyys | 300 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys g:ssä | 12 |
| Laatikon täyttöaste g | 10×12 |
| Toteutus | ruuvimeisseleillä |
| Työkalujen lukumäärä | 10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G97322010 |
|---|---|
| EAN | 2050002041981 |