Elektroniikkaruuvitaltta, Torx® Kraftform Micro -ruuveille, ESD Tx6
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Terä korkealaatuista työkaluterästä, mattakromattu pinta, musta kärki.
Terä korkealaatuista työkaluterästä, mattakromattu pinta, musta kärki.
Kahva sähköä johtavaa muovia, ESD-sopiva.
Käyttötiedot
Tarkkaan ja tehokkaaseen kiristämiseen elektroniikkatöissä. Ihanteellinen herkkiin säätö- ja hienosäätötöihin.
Tekniset tiedot
| Terän materiaali | Laadukas työkaluteräs |
|---|---|
| Kääntyvä suojakupu | kyllä |
| Tuotetyyppi | Ruuvitaltat |
| Vetoprofiili | TORX®-ruuvimeisselit |
| Kokonaispituus | 137 mm |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Vetoprofiili | TORX®-ruuvimeisselit |
| Torx®-profiili | TX6 |
| Reikä Torx®-profiilissa | ei |
| Terän pituus | 40 mm |
| Valmistajan merkintä | 1567 TORX® ESD Micro |
| Kokonaispituus | 137 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G625772TX6 |
|---|---|
| EAN | 4013288039187 |