Kuusiokoloelektroniikkaruuvitaltta ESD 3 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Pb swiss tools
- Tuotenumero
- G6274953
- Varastotilanne
- 178kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Ergonomisesti muotoiltu monikomponenttikahva, jossa kevytliikkeinen pyörivä päätykorkki (etusormen kärjen tuki mahdollistaa erittäin tarkan työskentelyn). Optimaalisesti muotoiltu pikakiristysalue nopeaan ja tehokkaaseen kiristämiseen sekä voima-alue suurempien vääntömomenttien siirtämiseen.
Terä PB Swiss Toolsin erikoisseoksesta, jossa on mahdollisimman suuri kovuus ja erittäin korkea sitkeys. Terät erittäin suurella mittatarkkuudella. Nikkelöity ja kromattu pinta.
Työkalukahva sähköä johtavaa muovia, sopii ESD-käyttöön.
Käyttötiedot
Tarkkaan ja tehokkaaseen kiristämiseen elektroniikkatöissä. Ihanteellinen herkkiin säätö- ja hienosäätötöihin.
Tekniset tiedot
| Kääntyvä suojakupu | kyllä |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
| Vetoprofiili | Kuusiokoloavain |
| Kokonaispituus | 133 mm |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Pallomainen pää | ei |
| Vetoprofiili | Kuusiokoloavain |
| Terän pituus | 100 mm |
| Kokonaispituus | 191 mm |
| Kuusikulmainen | 3 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6274953 |
|---|---|
| EAN | 7610733268498 |