ESD SMD-varustelusarja 9 9
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotenumero
- G9732319
- Varastotilanne
- 26kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Suoritus
Tavanomainen työkalusarja ESD-solumuovisisäkkeessä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri osoittaa, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö taulukkokäyttö
ESD-solumuovisisäke, tyhjä, nro 973200 koko 973231: 1 kpl.
GARANT ESD -elektroniikkasivuleikkuri nro 726210 koko 125: 1 kpl.
KNIPEX ESD -elektroniikkasivuleikkuri nro 726660 koko 125: 1 kpl.
GARANT ESD -teräväkärkiset elektroniikkapihdit nro 727170 koko 140: 1 kpl.
HOLEX ESD -pinsetit, teräväkärkiset nro 727520 koko AMB: 1 kpl.
HOLEX ESD -pinsetit, tylppäkärkiset nro 727580 koko AMB: 1 kpl.
HOLEX ESD -pinsetit kapealla kärjellä nro 727600 koko AM: 1 kpl.
Tarkkuusveitsi terällä, tyyppi P2A nro 845350 koko P2A: 1 kpl.
Tarkkuusteräsarjat 100 osaa nro 845355 koko 50: 1 kpl.
Suojakupu tarkkuuskahvalle nro 845335: 1 kpl.
Rakenne
Yleiset työkalusarjat ESD-solumuovisisäkkeessä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitinvärinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Syvyys | 300 mm |
| Laatikon täyttöaste g | 10×12 |
| Syvyys | 300 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Korkeus | 75 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys g:ssä | 12 |
| Laatikon täyttöaste g | 10×12 |
| Toteutus | työkalusarjan kanssa |
| Työkalujen lukumäärä | 9 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9732319 |
|---|