Solumuovisisäke, tyhjä, ESD-työkalusarjoille 973231
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tavanomaiset työkalusarjat ESD-solumuovisisäkkeessä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Syvyys | 250 mm |
| Syvyys | 300 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys g:ssä | 12 |
| Laatikon täyttöaste g | 10×12 |
| Toteutus | tyhjä, työkalusarjoja varten |
| Työkalujen lukumäärä | 9 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G973200973231 |
|---|---|
| EAN | 4069515041041 |