Tarkkuusteräsarja 100 osaa
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Mozart-tarkkuusveitseen nro 845350.
Malli
Mittatarkat terät erittäin seostetusta hiiliteräksestä, poikkeuksellisella terävyydellä ja leikkuuvakaudella.
Toimitussisältö
100 terää turva-annostelijassa.
Malli
Yleismallinen muoto tarkkuushiottuna.
Sopii
Mozart-tarkkuusveitseen nro 845350.
Rakenne
Mittatarkat terät korkeaseosteista hiiliterästä, erinomainen terävyys ja leikkausvakavuus.
Toimitussisältö
100 terää turva-annostelijassa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Terä |
|---|---|
| Pakkaus | Turva-annostelija |
| Terien määrä | 100 |
| Terän leveys | 5.7 mm |
| Terän paksuus | 0,5 mm |
| Terän pituus | 32.8 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 845355 |
|---|---|
| EAN | 4250099931358 |