ESD SMD -asennussarja 9 9
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
- Tuotenumero
- G9732309
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
Tavanomainen työkaluvalikoima ESD-solumuovisisäkkeessä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen; alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö taulukon mukaan
ESD-solumuovisisäke, tyhjä, nro 973200 koko 973230: 1 kpl.
GARANT ESD -elektroniikkasivuleikkurit nro 726210 koko 125: 1 kpl.
KNIPEX ESD -elektroniikkasivuleikkurit nro 726660 koko 125: 1 kpl.
GARANT ESD -teräväkärkiset elektroniikkapihdit nro 727170 koko 140: 1 kpl.
HOLEX ESD -pinsetit, teräväkärkiset, nro 727520 koko AMB: 1 kpl.
HOLEX ESD -pinsetit, tylppäkärkiset, nro 727580 koko AMB: 1 kpl.
HOLEX ESD -pinsetit kapealla kärjellä nro 727600 koko AM: 1 kpl.
Tarkkuuskahva ilman terää nro 845320: 1 kpl.
Skalpellinteräsarja 12 osaa nro 845330 koko 18: 1 kpl.
Suojakupu tarkkuuskahvalle nro 845335: 1 kpl.
Rakenne
Tavalliset työkalusarjat ESD-solumuovi-insertissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitinvärinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Syvyys | 300 mm |
| Laatikon täyttöaste g | 10×12 |
| Syvyys | 300 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys g:ssä | 12 |
| Laatikon täyttöaste g | 10×12 |
| Toteutus | työkaluvalikoimalla |
| Työkalujen lukumäärä | 9 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9732309 |
|---|---|
| EAN | 2050002041950 |