CNC-työpöytä kasetilla 30G 1500 mm 1500 mm
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G9706051500
- Varastotilanne
- 13kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Työpöytä tukevasta teräsrakenteesta. Tukijalat 50 mm leveät, poikittaistuennalla. Jaloissa muoviset liukutuet, suojaavat lattiaa. Mukana 1 pari kulmalevyjä jäykistykseen. Laatikostokasetti 30G, keskuslukitus tappisylinterilukolla.
Täysin ulosvedettävät laatikot differenssiulosvedolla ja 200 kg kantavuudella. Työtaso bambua.
Maalipinta
Runko vaaleanharmaa RAL 7035, vetolaatikot antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Vetolaatikkorunkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Huomautus
Työkalujen säilytykseen tarvitset laatikkosovittimen nro 970705.
Hyllystöt toimitetaan kokoamattomina, mikä pienentää kuljetuskustannuksia. Toimitus ilman asennusta.
Tekniset tiedot
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 26×24G |
| Materiaalin paksuus | 1 mm |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 200 kg |
| Laatikon ulosveto | Ulosvedon lukitus |
| Levyn paksuus | 50 mm |
| Työpöydän korkeus | 850 mm |
| Työpöydän/pöydän kantavuus – maksimi tasaisesti jakautunut kuorma (puulle) | 1000 kg |
| Korkeus | 850 mm |
| Laatikoiden tehokas leveys | 650 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 600 mm |
| Laatikoiden tehollinen leveys g | 26 |
| Laatikoiden tehokas syvyys g:ssä | 24 |
| Paino | 175 kg |
| Laatikoiden määrä | 5 |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 200 kg |
| Työtaso (paksuus) | 50 mm |
| Työtason pituus | 1500 mm |
| Työtaso (syvyys) | 750 mm |
| Työpöydän/pöydän kantavuus – maksimi tasaisesti jakautunut kuorma (puulle) | 1000 kg |
| Laatikoston korkeus | 800 mm |
| Laatikostokaapin syvyys | 700 mm |
| Tukijalan leveys | 50 mm |
| Laatikoston leveys | 750 mm |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9706051500 |
|---|---|
| EAN | 4062406163372 |