Solumuovisisäkkeet, tyhjät, Hainbuch-kiinnityspäille Top65
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G970725TOP65
- Varastotilanne
- 53kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Kaksivärinen polyeteenisolumuovisisäke (antrasiitti/harmaa, tyhjä), jossa on jyrsityt syvennykset Hainbuch-kiristysholkkien yksilöllistä varustelua varten. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä. Solumuovisisäkkeet täyttävät 8×10G tehollisesta laatikkopinta-alasta.
Huomautus
Koko TOP65 sopii myös SK65:een.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Syvyys | 250 mm |
| Laatikon täyttöaste g | 8×10 |
| Syvyys | 250 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Työkalupidikkeiden lukumäärä | 2 |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 10 |
| Laatikon täyttöaste g | 8×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G970725TOP65 |
|---|---|
| EAN | 4062406166298 |