Tyhjät solumuovisisäkkeet työkalunpitimille ER11
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G970722ER11
- Varastotilanne
- 72kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Toteutus
Kaksivärinen PE-solumuovisisäke (antrasiitti/harmaa, tyhjä), jossa jyrsinnät yksilöllistä varustelua varten kiristysholkeilla. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä.
Toteutus
Suurin mahdollinen määrä varastopaikkoja, täydellinen pientilavuuksisten tuotteiden, kuten kääntöterien, luovutukseen.
Rakenne
Kaksivärinen PE-solumuovisisäke (antrasiitti/harmaa, tyhjä), jossa jyrsityt kolot yksilöllistä varustelua varten kiristysholkeilla. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Syvyys | 200 mm |
| Laatikon täyttöaste g | 6×8 |
| Syvyys | 200 mm |
| Leveys | 150 mm |
| Työkalupidikkeiden lukumäärä | 36 |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys g:ssä | 8 |
| Laatikon täyttöaste g | 6×8 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G970722ER11 |
|---|---|
| EAN | 4062406180805 |