Hylly 12
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Toteutus
Sinkitystä teräslevystä, ylöspäin taivutettu sauma molemmilla puolilla.
Sisältää 4 GARANT easyFix -häkkimutteria ja 4 × M5×12 -ruuvia pystylisäosan ruuvaamiseen.
Sopii
Pystyskaapeille nro 943102, 943112, 943115.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Asennukseen GridLine-pystyskaappiin, syvyys 700 mm, mukana toimitettujen kiinnitystarvikkeiden avulla.
- Asenna vain pystyskaapin reikien mukaisesti.
- Multifix-kisko käytettäväksi Easyfix-koukkujen ja -pidikkeiden, avointen säilytyslaatikkojen, Tool-UNITSien ja shadowboardien kanssa.
- Rei’itetty paneeli käytettäväksi Easyfix-koukkujen ja -pidikkeiden sekä muiden rei’itettyjen paneelien lisävarusteiden kanssa.
- Kalteva hyllytaso soveltuu eForm-solumuovisisäkkeiden kiinnittämiseen.
- Huomioi maks. kantavuus mukaan lukien lisärakenteet.
Sopimaton käyttö
- Älä ylitä suurinta sallittua kantavuutta.
- Älä istu tai seiso hyllytasolla tai kiskolla.
- Älä tee omatoimisia muutostöitä.
Rakenne
Sinkitystä teräslevystä, ylös taivutettu molemmilta puolilta.
Sisältää 4 kpl GARANT easyFix -häkkimuttereita ja 4 × M5×12 -ruuvia pystyuolosvedon kiinnitystä varten.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Hylly |
|---|---|
| Hyllytason kantavuus / suurin tasaisesti jakautunut kuorma (metallilla) | 100 kg |
| Materiaali | sinkitty |
| Tehokas korkeus | 33 mm |
| Leveys G:ssä | 12 |
| Hyllytason kantavuus / suurin tasaisesti jakautunut kuorma (metallilla) | 100 kg |
| Syvyys | 600 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 24×12 |
| Sisäleveys | 300 mm |
| Tehokas syvyys g:ssä | 24 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G94316012 |
|---|---|
| EAN | 4062406586232 |