Momenttiavainsarja 60 Nm 3/8″ 22 22
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri osoittaa, jos työkalu puuttuu.
Toimitussisältö
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 953961: 1 kpl.
GARANT kuusiokolo-hylsy nro 637125 koot 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19: 1 kpl kutakin.
GARANT kuusiokoloruuvitalttakärki nro 637629 koot 3; 4; 5; 6; 8; 10: 1 kpl kutakin.
GARANT jatko, nro 635429 koot 75; 125; 240: 1 kpl kutakin.
GARANT momenttiavain vaihdettavalla räikkäpäällä nro 656050 koko 60: 1 kpl.
Rakenne
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 500 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Paino | 1.632 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 22 |
| Työkalujen lukumäärä | 22 |
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95396122 |
|---|---|
| EAN | 4062406157364 |