Korjaamosarja 23 23
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Työkaluvaunuun nro 914520–914582.
Rakenne
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovi-inserteissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime mitään nesteitä. Pintakerros on antrasiitinharmaa, ja alla oleva kontrastiväri harmaa näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö (taulukon mukainen)
Solumuovi-insertti, tyhjä, nro 952001 koko 955015: 1 kpl
HOLEX työntömitta nro 410200 koko 150: 1 kpl
HOLEX rullamittanauha nro 462010 koko 3: 1 kpl
HOLEX alumiininen vesivaaka nro 467435 koko 300: 1 kpl
HOLEX lenkkiavainsarja nro 613950 koot 5,5; 7; 8; 10; 13; 16; 17; 18; 19: 1 kpl kutakin
HOLEX talttaruuvitaltta nro 660701 koot 3,5; 5,5; 7: 1 kpl kutakin
HOLEX Phillips-ruuvitaltta nro 668401 koot 1; 2; 3: 1 kpl kutakin
HOLEX vanadiiniyhdistelmäpihdit nro 703000 koko 180: 1 kpl
HOLEX polygrip-pihdit nro 706151 koko 250: 1 kpl
HOLEX kärkipihdit, kulma, nro 713600 koko 200: 1 kpl
HOLEX sivuleikkurit nro 725250 koko 160: 1 kpl
HOLEX yleisveitsi nro 845039 koko 18: 1 kpl
Sopii
Työkalukärryyn nro 914520–914582.
Rakenne
Tavalliset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä. Ylin kerros on antrasiitinharmaa, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Sopii työpistekalusteisiin | Korjaamovaunu |
| Syvyys | 400 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 20×16 |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Syvyys g:ssä | 16 |
| Syvyys | 400 mm |
| Leveys | 500 mm |
| Korkeus | 100 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 23 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95501523 |
|---|---|
| EAN | 2050002075467 |