Pituusmittanauha CJL INOX
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
CJL INOX -mittanauha tasoparalleelisten etäisyyksien mittaamiseen. Jaotus 1 mm. Tarkka, kontrastikas laserasteikko. Lukema 0,1 mm. Asteikon poikkeamarajat DIN 866:n mukaan.
Huomautus
Nauhamitta halkaisijan ja ympärysmitan mittaamiseen, ks. nro 465680; 465682.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Mittanauha |
|---|---|
| Normi | DIN 866 |
| Materiaali | INOX |
| Kalibrointi | G2 |
| Lukema | 0.1 mm |
| Nauhan leveys | 16 mm |
| Nauhan pituus | 4800 mm |
| Mittausalue | 3400–4800 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 415198 |
|---|---|
| EAN | 2050001677082 |