Smart Probes -ilmastosarja
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kompakti mittauslaitteisto, optimoitu älypuhelimille. Kaikki mittausarvot siirretään suoraan maksuttomaan testo Smart Probes -sovellukseen (järjestelmävaatimukset: iOS 8.3 tai Android 4.3 tai uudempi / Bluetooth® 4.0) ja ne voidaan lukea mobiililaitteella, tallentaa ja lähettää sitten suoraan sähköpostitse.
- Näyttää samanaikaisesti enintään 6 Smart Probes -mittapäätä.
- Mitattujen arvojen langaton lukeminen mobiililaitteellasi.
- Mittausarvojen muutokset esitetään kaaviona tai taulukkona.
- Mittauspöytäkirjoihin voidaan liittää valokuvia.
Helppoon virtausnopeuksien, ilmankosteuden, tilavuusvirtausten ja lämpötilojen mittaukseen. Soveltuu erityisen hyvin ilmastointilaitteiden huoltoon.
Toimitussisältö
- Sis. 1 Smart Case
- 1 Testo infrapunalämpömittari nro 474182, koko 805i
- 1 Testo lämpötila- ja kosteusmittari nro 474184, koko 605i
- 1 Testo lämpötila- ja virtausmittari nro 474186, koko 405i
- 1 Testo lämpötila- ja virtausmittari nro 474186, koko 410i
Huomautus
Lisää SmartProbes-mittapäitä (lämpömittari, puristusliitostermometri, paine-eromittari ja korkeapaine-mittari) saatavilla pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ilmastomittari |
|---|---|
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Pituus | 270 mm |
| Leveys | 190 mm |
| Korkeus | 60 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 3 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081561 LR3 |
| Paino | 692 g |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G474195 |
|---|---|
| EAN | 4029547022463 |